Kuivlabor EPSON SureLab D800

Tootekood: C11CH75301CX


3234.00 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Uue ajastu fotolabor

 

Täiesti uus kvaliteet väikeseformaadiliste fotode prindis
Revolutsiooniline lähenemine mis muudab fotolaborite tööstust
Võimaldab uusi teenuseid ja tooteid
Kordades madalam investeering võrreldes märglaboriga
Väga soodsad ülalpidamiskulud
Uskumtult väikeste mõõtmetega
Enneolematult avar värviruum
Märglaboriga võrreldamatu fotokvaliteet
Kõrged tuhmumiskindluse näitajadEpsoni kuivlaborid on juba aastaid vahetanud edukalt välja ajale jalgu jäänud märglaboreid. Kordades madalam elektrikulu, olematu vee- ja kemikalide kulu, keskkonna säästlik, kümneid kordi mõõtmetelt väiksem ning kõike seda kroonib silmaga nähtavalt kõrgem fotokvaliteet. 

EPSON SL-D800 kuivlabor on investeering mis tasub ennast rekordiliselt kiiresti.Epsoni kuivlabor pakub uudset lähenemist väikeseformaadiliste fotode printimise turul.
D800 eelised muudavad väikeseformaadiliste printide müümise tavasid ning tõstavad esile uued tooted ja võimalused.

 

EPSON SureLab SL-D800 on eeskätt mõeldud fotolaboritele, fotograafidele, fotostuudiotele, ning fotoprindi teenuseid pakkuvatele ettevõtetele.


Uskumatuna näiv erinevus trükikvaliteedis võrreldes tavapäraste märglabori printidega.
Erinevus tuleneb D800 minilabori avaramast värviruumist ja kõrgemast kontrastist mis näiteks koostöös eksklusiivse metallikfotopaberiga tekitab tõelise WOW-efekti.


SL-D800 kasutusvaldkond ei piirdu kaugeldki vaid fotode printimisega. Sama hästi saab sellega printida kaarte, kutseid, flaiereid jms. Peamiselt tänu meie laos olevale trükimeedia valikule. 
Pakume kuivlaboritele kolme erineva grammkaaluga ja pinnatöötlusega fotopabereid. Lisaks veel täismatt fotopaber, eksklusiivne metallikfotopaber, läikiv ja matt kleeps ning isegi Fine Art akvarellpaber


Tänu kompaktsusele saab fotolaborit kasutada nii stuudios/laboris, kui ka lisavõimalusena väli- ja kliendiüritustel.EPSON SureLab SL-D800 on teise generatsiooni kuivlabor vahetades välja eestiski ülipopulaarse SL-D700 mudeli.
Võrreldes eelmise mudeliga sisaldab SL-D800 palju täiustusi. Eelkõige on rõhku pandud vastupidavusele ja kasutusmugavusele.
Täiustati trükipea ja paberisöödu mehhanismi töökindlust. 
Printer alustab printimist kiiremini.
Trükimeedia vahetamine võtab vähem aega.
 

Printer on kümneid kordi odavam, väiksem ning kergem võrreldes vanakooli märglaboritega. Printer ei vaja ühendamist veetrassiga, jääb ära valgustundlike fotopaberitega opereerimine, energiakulu ja ekspluatatsioon on võrreldes märglaboriga kordades madalam. Kõige selle juures suudab SL-D800 minilabor printida silmnähtavalt kõrgema kvaliteediga fotod.
Printeri värviruumi avarus seab fotoprindi tööstusele uued standardid.
Tänu eriti kõrgele musta densiteedi näitajale võimaldab labor seni nähtamatut dünaamilise ulatuse ehk kontrasti kvaliteeti. Seda tänu Ultrachrome D6r-S tinditehnoloogiale.
Uue generatsiooni Epsoni Micropiezo trükipea prindib üikõrge resolutsiooniga ka kõige peenemad detailid perfektselt paberile.

 

D700 minilaboril on veel üks eelis märglaborite eest. Lisaks tavalistele läikivatele ja poolläikivaltele fotopaberitele on paberivalikus täismatt- ja metallikpaber. Täismatt paberile prinditakse nii fotosid kui kõikvõimalikke kaarte, kutseid ja flaiereid. Metallikpaber on ainulaadne trükimeedia mis pakub eksklusiivset metalset läiget koos super kvaliteediga. Sobib ideaalselt näiteks must-valgete pulma- ja portreefotode printimiseks.

 

Printeri kasutusele võtmiseks pole vaja investeerida kallisse ja spetsiifilisse labori tarkvarasse vaid võib printida otse Lightroomist, Photoshopist või muust endale sobivast rakendusest. Kui on aga soov kiiruse ja täieliku tööprotsessi automatiseerimise järgi siis on lahenduseks EPSON OrderController LE laborikeskkond.
 

 

Tehniline spetsifikatsioon

Epsoni MicroPiezo® trükipea
Resolutsioon | 1440 X 720 dpi
Ultrachrome D6r-S tinditehnoloogia
Varieeruva suurusega trükipiisad
Väikseim trükipiisk 2.5 pikoliitrit
Maksimaalne kiirus kuni 360 fotot 10 X 15 cm
Suuremahulised 200ml tindipadrunid
Prindib rullmeediale
Trükimeedia laius 89mm - 210mm
Makasimaalne prindi pikkus 50mm - 1000mm
Automaatne lõikur
Mõõdud | 460‎ x 430 x 354 (Laius x Sügavus x Kõrgus)
Kaal | 23kg (ilma tintide ja paberita)

 

Printeri hind sisaldab alati meie poolset transporti, paigaldust, seadistust, kasutajakoolitust, esmast värvihalduse teenust ning ühe aastast on-site garantiid. Lisaks anname kaasa aastatega omandatud väärtuslikku oskusteavet. 

 

Garanteeerime omalt poolt, et iga värske Epsoni fotoprinteri omanik suudab peale meie poolset paigaldust ja koolitust pakkuda tippkvaliteediga teenust.

Teostame ametlikku Epsoni toodete garantiiremonti ning järelhooldust.