Kuivlabor EPSON SureLab D700 minilabor

Tootekood: C11CD62001CX


4415.18 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

See legendaarse Epsoni MicroPiezo trükipeaga printer on loodud kõrgekvaliteediliste fotode, kaartide, kutsete, flaierite jms. (mõõtudega 102– 210mm X 89–1000mm) printimiseks.
Tänu kompaktsusele saad teda kasutada nii stuudios/laboris, kui ka lisavõimalusena väli- ja kliendiüritustel.

Uskumatuna näiv erinevus trükikvaliteedis võrreldes tavapäraste märglabori printidega.
Erinevus tuleneb D700 minilabori avaramast värviruumist ja kõrgemast kontrastist mis näiteks koostöös eksklusiivse metallikpaberiga tekitab tõelise WOW-efekti.

Täiesti uus kvaliteet väikeseformaadiliste fotode prindis
Revolutsiooniline lähenemine mis muudab fotolaborite tööstust
Võimaldab uusi teenuseid ja tooteid
Kordades madalam investeering võrreldes märglaboriga
Väga soodsad ülalpidamiskulud
Uskumtult väikeste mõõtmetega
Enneolematult avar värviruum
Märglaboriga võrreldamatu kontrast
Kõrged tuhmumiskindluse näitajad

Epsoni kuivlabor pakub täiesti uudset lähenemist väikeseformaadiliste fotode printimise turul.
D700 eelised muudavad väikeseformaadiliste printide müümise tavasid ning tõstavad esile täiesti uued tooted ja võimalused.

Printer on kümneid kordi odavam, väiksem ning kergem võrreldes vanakooli märglaboritega. Printer ei vaja ühendamist veetrassiga, jääb ära valgustundlike fotopaberitega opereerimine, energiakulu ja ekspluatatsioon on võrreldes märglaboriga kordades madalam. Kõige selle juures suudab D700 minilabor printida silmnähtavalt kõrgema kvaliteediga fotod.
Printeri värviruumi avarus seab fotoprindi tööstusele täiesti uued standardid.
Tänu eriti kõrgele musta densiteedi näitajale võimaldab labor seni nähtamatut dünaamilise ulatuse ehk kontrasti kvaliteeti. Seda tänu Ultrachrome D6-S tinditehnoloogiale.
Uue generatsiooni Epsoni Micropiezo trükipea prindib üikõrge resolutsiooniga ka kõige peenemad detailid perfektselt paberile.

 

Printer on loodud kõrgkvaliteediliste fotode, kaartide, kutsete, flaierite jms. (mõõtudega 102–210mm X 89–1000mm) printimiseks.

 

D700 minilaboril on veel üks eelis märglaborite eest. Lisaks tavalistele läikivatele ja poolläikivaltele fotopaberitele on paberivalikus täismatt- ja metallikpaber. Täismatt paberile prinditakse nii fotosid kui kõikvõimalikke kaarte, kutseid ja flaiereid. Metallikpaber on ainulaadne trükimeedia mis pakub eksklusiivset metalset läiget koos super kvaliteediga. Sobib ideaalselt näiteks must-valgete pulma- ja portreefotode printimiseks.

 

 

Printeri kasutusele võtmiseks pole vaja investeerida kallisse ja spetsiifilisse labori tarkvarasse vaid saad printida otse Lightroomist, Photoshopist või muust endale sobivast rakendusest. Kui on aga soov kiiruse ja täieliku tööprotsessi automatiseerimise järgi siis on lahenduseks EPSON OrderController LE laborikeskkond.

 

Tehniline spetsifikatsioon
Epsoni MicroPiezo® trükipea
Resolutsioon | 1440 X 720 dpi
Ultrachrome D6-S pigmenttindi tehnoloogia
Varieeruva suurusega trükipiisad
Väikseim trükipiisk 2.5 pikoliitrit
Maksimaalne kiirus kuni 360 fotot 10 X 15 cm
Suuremahulised 200ml tindipadrunid
Prindib rullmeediale
Maksimaalne prindi laius 21cm
Makasimaalne prindi pikkus 100cm
Automaatne lõikur
Mõõdud | 460‎ x 430 x 354 (Laius x Sügavus x Kõrgus)
Kaal | 23kg (ilma tintide ja paberita)

 

Printeri hind sisaldab meie poolset transporti, paigaldust, seadistust, kasutajakoolitust, esmast värvihalduse teenust ning ühe aastast on-site garantiid. Lisaks anname kaasa aastatega omandatud väärtuslikku oskusteavet. 

Garanteeerime omalt poolt, et iga värske Epsoni fotoprinteri omanik suudab peale meie poolset paigaldust ja koolitust pakkuda tippkvaliteediga teenust.