Suureformaadiline printer EPSON SureColor SC-T5100 Eripakkumine

Tootekood: C11CF12301A0


1952.00 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Sellele printerile kehtib hetkel eripakkumine! 

Tasuta kaasa terve lisakomplekt tinte, rullpaber, transport, meiepoolne paigaldus koos tööjaamadesse ühendamisega, kasutaja koolitus ja üks aasta on-site garantiid. 

Pakkumine kehtib Tallinnas ja Harjumaal. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad ei sisalda hind transporti, paigaldust ega kasutajakoolitust.
 
 
Soodne ja kompaktne printer spetsiaalselt CAD- ja GIS tehniliste jooniste või plakatite printimiseks trükilaiusega kuni 91,4 cm.

Arvestades printeri hinda, funktsionaalsust, madalat omakulu, trükikvaliteeti, kiirust ja vastupidavust, pakub SC-T5100 sarnaselt kõigile teistele Epsoni-T seeria printeritele parimat hinna-kvaliteedi suhet.


Kõigile, kes loovad

91,4 cm prindilaiusega SC-T5100 on välja töötatud kõigile, kes soovivad printida tehnilisi jooniseid, sketše või plakateid. Printer sobib ideaalselt arhitektuuribüroole, disainibüroole, kinnisvarabüroole ning ettevõttetele, kus on vajadus printida kiiresti reklaammaterjale, plakateid ja muid väikese- ja suureformaadilisi materjale.

A1-formaadis print valmib vaid 34 sekundiga.


Ultrachrome® XD2 tinditehnoloogia

Epson arendas tehnilistele printeritele uue, Ultrachrome® XD2 tinditehnoloogia. Tindi ja PrecisionCore™ trükipea koostöös on tulemuseks teravate, kontrastsete joontega prindid, mis on vee- ja määrdumiskindlad, seda isegi katmata paberil.

Vee baasil pigmenttindid on keskkonnasõbralikud. Musta tindipadruni maht 80 ml ja värvilisetindi padrunite maht 50 ml.


Töökindlus ja vastupidavus

Väliselt maitsekas disain peidab endas robustse konstruktsiooniga tehnoloogiat, tagades kõrge töökindluse. Printeri tähtsamad sõlmed, sealhulgas trükipea, on tehtud tolmukindlaks. Trükipea kasutab automaatset reaalajas toimivat düüside kontrollimise tehnoloogiat NVT (Nozzle Verification Technology).


Disain ja kompaktsus

SC-T5100 pälvis reddot 2019 disaini auhinna.

Red Dot 2019 auhinna võitnud SC-T5100 disainimisel on mõeldud esteetikale. Diskreetne, kaasaegne disain sobitab SC-T5100 igasse kontorikeskkonda, kaasaarvatud kodukontorisse. Tegemist on mõõtudelt väikseima 91,4 cm prindilaiusega suureformaadilise printeriga.


Funktsionaalsus

Lisaks stiilsele välimusele, paistab silma kasutusmugavus ja funktsionaalsus.

Printimine on mugav nii rullpaberile kui ka lehtpaberile. A4-ja A3- lehtpaberitele printimise teeb lihtsaks paberisahtel automaatse söötjaga. 

Rullpaberi ja lehtpaberi vahetamine toimub automaatselt.

Printeri kasutamine käib suurelt värviliselt LCD-ekraanilt, millel kuvatav menüü on lihtne ja loogiline.

WIFI-, USB- ja LAN-liidesed tagavad kiire ühendamise kõikide erinevate töökeskkondadega ning seadmetega.

WIFI Direct loob otseühenduse nutiseadmetest printimiseks.

 
Sobivaima printeri leidmiseks võtke meiega ühendust. 

Pakume suureformaadiliste printerite alal professionaalset oskusteavet.