Suureformaadiline printer EPSON SureColor SC-T3100X Eripakkumine

Tootekood: C11CJ15301A0


2388.00 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Sellele printerile kehtib hetkel eripakkumine! 

Tasuta kaasa terve lisakomplekt tinte, rullpaber, transport, meiepoolne paigaldus koos tööjaamadesse ühendamisega, kasutajakoolitus ja üks aasta on-site garantiid. 

Pakkumine kehtib Tallinnas ja Harjumaal. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad ei sisalda hind transporti, paigaldust ega kasutajakoolitust.


Madalaimate ülalpidamiskuludega, soodne, kompaktne, stiilne, kiire, töökindel. Need märksõnad kirjeldavad adekvaatselt Epson SC-T3100X printerit.


Kõigile, kes loovad

61 cm prindilaiusega SC-T3100X on välja töötatud kõigile, kes soovivad printida tehnilisi jooniseid, sketše või plakateid. Printer sobib ideaalselt arhitektuuribüroole, disainibüroole, kinnisvarabüroole ja ettevõtetele, kus on vajadus printida kiiresti reklaammaterjale, plakateid ning muid väikese- ja suureformaadilisi materjale.

A1-formaadis print valmib vaid 34 sekundiga.


Madalaim ülalpidamiskulu

SC-T3100X kasutab Epsoni ainulaadseid taastäidetavaid tindipadruneid. Selline lahendus muudab printimise enneolematult soodsaks. 

Printide vastupidavuse ja jooniste kontrastsuse tõstmiseks on must tint pigmendipõhine. See tagab katmata paberi peal teravama jälje koos parema jooniste vee- ja määrdumiskindlusega.

140 ml mahuga padrunid lasevad palju printida enne kui täitmist vajavad.

Padruneid saab täita ka printimise ajal.


Töökindlus ja vastupidavus

Väliselt maitsekas disain peidab endas robustse konstruktsiooniga tehnoloogiat, tagades nii kõrge töökindluse. Printeri tähtsamad sõlmed, sealhulgas trükipea, on tehtud tolmukindlaks. Trükipea kasutab automaatset reaalajas toimivat düüside kontrollimise tehnoloogiat NVT (Nozzle Verification Technology).


Disain ja kompaktsus

SC-T3100X pälvis Red Dot 2019 disaini auhinna.

Printeri disainimisel on mõeldud ka esteetikale. Diskreetne, kaasaegne disain sobitab SC-T3100X-i igasse kontorikeskkonda, kaasaarvatud kodukontorisse. Tegemist on mõõtudelt väikseima 61 cm prindilaiusega suureformaadilise printeriga.


Funktsionaalsus

Lisaks stiilsele välimusele, paistab silma kasutusmugavus ja funktsionaalsus.

Printimine on mugav nii rullpaberile kui ka lehtpaberile. A4- ja A3-lehtpaberitele printimise teeb lihtsaks automaatse söötjaga paberisahtel. 

Rullpaberi ja lehtpaberi vahetamine toimub automaatselt.

Printeri kasutamine käib suurelt värviliselt LCD-ekraanilt, millel kuvatav menüü on lihtne ja loogiline.

WIFI-, USB- ja LAN-liidesed tagavad kiire ühendamise kõikide erinevate töökeskkondadega ning seadmetega.

WIFI Direct loob otseühenduse nutiseadmetest printimiseks.

 

Sobivaima printeri leidmiseks võtke meiega ühendust.  Pakume suureformaadiliste printerite alal professionaalset oskusteavet.


surecolor_sc-t3100x.pdf

Toode on ajutiselt otsas.

Küsi millal toode lattu saabub!