Värvikaart X-Rite ColorChecker Passport Video

Tootekood: MSCCPPVC


168.96 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Spetsiaalselt filmi- tele- ja videotööstusele välja töötatud värvikaart. Inspireeritud klassikalisest ColorChecker 24 värvikaardist. 
Asendamatu abimees professionaalile kellele lähevad korda täpsed värvid. 
Kaart võimaldab määrata valge balanssi ning pakub spetsiaalelt teadlaste poolt väljatõõtatud metamerismi vabasid referentsvärve. 
Kaarti saab kasutada läbi kogu produktsiooni protsessi alates filmivõtetest kuni montaažini välja. 

Suur ja spetraalselt neutraalne valgebalansi kaart
Spektraalselt neutraalsed valge- ja hallbalansi pigmendid
Kuus vektorskoobiga ühilduvat referentsvärvi
Nahatoonide referentsid
Nelja heledusastmega hallskaala
Fokuseerimiskaart
Toetatud Davinci Resolve , 3DLUT Creator ja Color Finale poolt
Disinitud mugavalt kaitsvasse palstkorpusesse
Optimaalsete mõõtudega | 12.5 x 9 x .9 cm

Kaardi muudavad unikaalseks hoolikalt välja töötatud värvipigmendid mis oma spektraalkoostiselt on sarnased üldlevinud objektidele nagu nahatoon, floora, taevasinine ja primaarvärvid. 

Pigmendid on erilised sellepoolest, et need on metamerismi vabad. See tähendab, et nii inimese silm, kui erinevad seadmed tajuvad kaardil olevaid värve erinevates valgusoludes võimalikult sarnaselt. 


Spektraalselt neutraalsed valge- ja hallbalansi pigmendid tagavad kõrge täpsusega referentsi koos värvitasakaaluga. 
Eriti praktiline on piisavalt suur valgebalansi kaart võtteplatsil kaamera seadistamsiel.

Tänapäeval kasutatakse tihti ühes projektis mitmeid erinevaid salvestusallikaid. Pole üldse haruldane, kui klipi tootmisel kasutatakse materjali iphone-st, Go Pro kaamerast ning D-SLR kaamerast. Kõik need kaamerad annavad isegi samades valgustingimustes erineva värvustasakaaluga tulemused. Siin tulebki appi ColorChecker Passport Video kaart mis aitab erinevate kaamerate materjalid omavahel kolorimeetriliselt ühtlustada. 
ColorChecker kaardi vajalikust tõestab ilmekalt filmitööstuses De Facto standardina kasutatav värvikorigeerimiskeskkonna Davinci Resolve-i sisse integreeritud kaardi tugi. See funktsioon lihtsustab veelgi värvide korrigeerimist.


Pole kahtlust, ColorChecker Passport Video aitab igal operaatoril ja produtsendil hoida kokku aega ja raha võites samal ajal kvaliteedis.