Fotoprinter EPSON SureColor P800 A2+

Tootekood: C11CE22301BX


1128.00 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Anname eripakkumisena kaasa tasuta rullpaberi adapteri!
 

Kui otsid fotoprinterit mis annaks galeriikvaliteedi, ei võtaks palju ruumi aga samas võimaldaks suuremat formaati siis EPSON SureColor SC-P800 on kindla peale minek. Printer ühenab endas uskumatult palju fotoprinterile olulisi omadusi tegemata seejuures kompromisse. P800 on A2+ (trükilaius 43,2cm) formaadis olevate fotoprinterite seas tõeline revolutsioon. Tegemist ei ole pelgalt kosmeetilise facelift-ga vaid sisult täiesti uue lähenemisega.

Konkurentsitu fotokvaliteet
Suuremahulised tuhmumiskindlad pigmenttindi padrunid
Rullpaberi tugi
WIFI
Puutetundlik värviline LCD
Kasutajasõbralikkus
Kompaktsus.


Loomulikjult on P800 südameks kuulus Epsoni MicroPiezo® AMC™ trükipea. Epsoni insenerid on uue mudeliga avardanud printeri värviruumi ning tõstnud reaalset paberil renderduvat värvisügavust mis tähendab, et failide 16 bitisest värvisügavusest on ka tegelikult kasu.

Täiustatud UltraChrome® HD pigmenttindi koostis, totaalse uuenduse läbi teinud trükipea ning välja töötatud trükialgoritmid garanteerivad prindikvaliteedi mis paneb paberitele rangemad nõudmised. Trükirastri peensus, täpsus, tindipiiskade perfektne kuju koos varieeruva suurusega ja nende ülitäpne paberile pritsimine garanteerivad silmale nähtamatu teravaba rastri, perfektse detailsuse, täiesti sujuvad pooltoonide üleminekud, avara värvigamuti ning loomulikult neutraalse hallskaala. Eriti selgelt on delikaatsete detailide perfektne esitlus näha must-valgetel fotodel. P800 demonstreerib uut musta densiteedi rekordit võimaldades tippklassi barüütpaberitel seninägemata laia dünaamilist ulatust.
Piirid on taas nihutatud ning iga nõudlik fotograaf saab P800 printeriga printides tajuda oma fotodes uusi nüansse ja sügavusi.
Hea foto väärib printimist ja presenteerimist. Küsimus on, kui filigraanselt transformeeruvad failis olevad pikselid paberilt peegelduvaks meistriteoseks?

Epson SC-P800 on tööriist mille eesmärk ongi printida visuaalselt rabavaid taieseid ja meie ülesanne on aidata igal fotoprinteri omanikul oma masinast maksimaalne kätte saada. Seda mitte ainult ilusate värviliste fotodega vaid samuti galeriikvaliteediga must-valgete fotodega.

 

Tehniline spetsifikatsioon
Epsoni MicroPiezo® AMC™ trükipea
2880 X 1440 dpi
Ultrachrome HD pigmenttindi tehnoloogia
Varieeruva suurusega trükipiisad
Väikseim trükipiisk 3.5 pikoliitrit
Suuremahulised 80ml tindipadrunid
Maksimaalne prindi laius 43,2cm
WIFI
Värvilise foto tuhmumiskindlus kuni 200 aastat
Must-Valge foto tuhmumiskindlus kuni 400 aastat
Mõõdud: 684‎ x 376 x 250 mm (Laius x Pikkus x Kõrgus)
Kaal: 19,5kg

Soovid rohkem infot või soovid prooviprinte teha? Võta meiega ühendust!