Suureformaadiline printer EPSON SureColor SC_P5000

Tootekood: C11CF66001A0


2023.65 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

A2+ (43,2cm) formaadis professionaalne fotoprinter. 
P5000 arendati välja spetsiaalselt Pantone sertifitseeritud trükisimulatsioonide printimiseks ja galeriikvaliteediga fotokunsti tootmiseks.
Printer on täidetud Epsoni kõige uuemate trükitehnoloogiliste lahendustega. 
Võrreldes eelkäijaga baseerub P5000 printer täielikult uuel raamil, ehituspõhimõttel ning tehnoloogilisel lähenemisel. Selle tulemusena saavutati uus kvaliteedistandard pigmenttindi tehnoloogias koos paljude lisafunktsioonidega kaasaarvatud tõstetud töökindlus.

Loomulikult võeti printeris kasutusele Epsoni palju kiidetud MicroPiezo TFP trükipea viimane versioon. Konkurentsitult avaraima värviruumi tagab suuresti täiustatud Ultrachrome HDX pigmenttindi tehnoloogia. Uue trükipea ja tindi koostööd dirigeerivad spetsiaalselt välja kalkuleeritud ülitäpsed trükialgoritmid. See koostöö tagabki silma paistva värviruumi avaruse, pooltoonide rohkuse, halltoonide neutraalsuse ning filigraansed detailid. Printeri trükikvaliteet seab rangemad nõudmised ka paberile.

Selleks, et P5000-e tõelist võimekust kogeda tuleb valida parim trükimeedia.

Erilist tähelepanu pöörati fotoprinteri arendamisel kolorimeetrillisele täpsusele. SC-P5000 on täna üks kolmest (SC-P7000, SC-P9000) 98,8% Pantone sertifitseeritud printer (Violet HDX tindiga 99%). See on ka põhjus miks printer on leidnud kindla soosingu värvikriitilisi trükisimulatsioone nõudvas trükitööstuses. SC-P5000 aga P7000 ja P9000 seeria printerid võimaldavad näiteks pakenditööstusele uskumatult täpset Pantone Solid Coated simulatsioone.

Iseenesest mõistetavalt on nii kõrgest kolorimeetrilisest täpsusest kasu ka kunsti printimisel. Avar värviruum, pooltoonide sügavus, kolorimeetriline täpsus ja ülikõrge resolutsioon manavad Fine Art paberitele visuaalselt mõjusad taiesed.

Eriti palju on Epsoni insenerid näinud vaeva must-valge foto kvaliteedi saavutamiseks. Lai dünaamiline ulatus mille aluseks on senised standardid purustanud musta densiteet koos ülisujuvate halltoonide üleminekutega ja loomulikult hallskaala neutraalsus. Need on kolorimeetrilised näitajad mis mängivad olulist rolli meistriklassi must-valge fotoprindi saavutamisel.

SC-P5000 on desktop printer rullpaberi ja lehtpaberi toega. Lehtpaberi söötmiseks on kolm erinevat võimalust muutes printeri äärmiselt kasutajasõbralikuks. Paberit saab sööta ühe lehe kaupa või pakist paberisahtlist. Erit paksu, kuni 1.5mm paksuse kartongi söötmiseks on eraldi söötur.
Printer valib automaatselt leht- ja rullpaberi vahel.

Mitmeid täiendusi tehti printeri töökindluse tõstmiseks. P5000 on võrreldes eelmise mudeliga oluliselt tolmukindlam. Trükipea düüside ummistumise vältimiseks on pea pind kaetud vett hülgava kõrgtehnoloogilise vääristusega. Printerile on sisseehitatud trükipea hooldeprogramm mis väldib düüside ummistumist. Programm kontrollib automaatselt düüse, tuvastab ummistunud düüsid ning vajadusel elimineerib ummistuse.

Tehniline spetsifikatsioon
Epsoni MicroPiezo® TFP™ trükipea
2880 X 1440 dpi
UltraChrome® HDX pigmenttindi tehnoloogia
11 tinti
Varieeruva suurusega trükipiisad
Väikseim trükipiisk 3.5 pikoliitrit
Suuremahulised 200ml tindipadrunid
Värviline LCD
Sisseehitatud elektriline võimas rotarilõikur
Maksimaalne prindi laius 43,2cm
Paberiformaadid: A2, A2+, A3+, A3, A4, Letter, 17 " (43.2 cm), kasutaja määratud
Värvilise foto tuhmumiskindlus kuni 200 aastat
Must-Valge foto tuhmumiskindlus kuni 400 aastat
Mõõdud: 863‎ x 766 x 406 mm (Laiius x Pikkus x Kõrgus)
Kaal 52kg