Professionaalne graafikamonitor BenQ SW271 Pro & i1 Display Pro Kolorimeeter

Tootekood: BENQ817


1781.20 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

IPS paneeli kasutav 27 tollise diagonaaliga profimonitor mis on välja töötatud arvestades professionaalide värvikriitilisi vajadusi. 
Monitori komplekti kuulub X-Rite i1 Display Pro kolorimeeter.
SW271 esindab Benq-i uusimat tehnoloogiat tõstes graafikamonitoride standardid varasemast kõrgemale.

 

4K UHD resolutsioon teeb SW271 monitorist fotograafile, graafilisele disainerile, trükispetsialistile ning videoproduktsiooni stuudiole pädeva tööriista. 3840 X 2160 dpi resolutsioon tagab kõikide vajalike detailide esituse.

SW271 kasutab BenQ-i poolt välja töötatud AQCOLOR tehnoloogiat mis ühendab mitmed kriitilised omadused kõrgete kolorimeetriliste näitajate saavutamiseks. 
Monitori värvigamut katab 99% ulatuses Adobe RGB värviruumi ja seda 10 bitise värvisügavusega. 10 bitine värvisügavus eristab SW271 mudelit paljudest teistest "Adobe RGB" monitoridest. Kõrgem värvisügavus tähendab rohkem värve, on oluline sujuvate pooltoonide üleminekute kuvamiseks ning kõrgema kolorimeetrilise täpsuse saavutamiseks.

LCD paneeli värvide ühtlustamise Uniformity Technology tehnoloogia tagab terve paneeli ulatuses ühtlustatud heleduse koos värvidega. 


Iga SW271 eelkalibreeritakse tehases tagamaks võimalikult madalat Delta-e ≤2 näitajat koos täpse tooniülekandega. Tehase eelkalibreeringuga ühtlustatakse kõik SW271 mudelid omavahel võimalikult sarnaseks. 
 

Monitorile on omistatud CalMan Certified ja Pantone Validated sertifikaadid.
CalMan-i sertifikaat tagab monitori vastavuse videoproduktsiooni standarditele ja kolorimeetrilistele nõuetele.
Pantone sertifikaat garanteerib graafilistele disaineritele piisava täpsusega Pantone LIVE värvide kuvamise.
CalMan-i ja Pantone poolt omistatud sertifikaadid kinnitavad monitori eeskujulikku sooritust värvide täpses esitluses.
 

Maksimaalse täpsusega kalibreerimistulemuste saavutamiseks kasutab Benq SW270C 14 bitist värvitabelit (LUT) koos riistvaralise kalibreerimisega. Riistvaraline kalibreering tagab videokaardist puhta, kvaliteetse signaali. Kõik vajalikud korrektsioonid kirjutatakse kalibreerimise käigus kuvari 14 bitisesse värvitabelisse. 
Kõige optimaalsem kalibreering saavutatakse BenQ-i Pallette Master Element tarkvaraga.

 

SW270C välja töötamisel mõeldi neile kes fotole lisaks tegelevad ka videoproduktsiooniga. Monitor ühildub HDR10 standardiga, katab 100% REC709 värviruumi ning 97% DCI-P3 värviruumi. Ühildub 24p ja 25p kaadrisagedustega. Toetab video- ja filmitööstuses kasutatavaid Calman-i ja Lightspace kalibreerimisrakendusi. 
 

Must-valgete fotode kuvamiseks saab valida kolme erineva režiimi vahel.

 

Kasutaja mugavuse nimel töötati välja Gamut DUO funktsioon mis võimaldab üheaegselt kuvada fotot kahes erinevas värviruumis. See rakendus on eriti vajalik neile kes töötlevad oma fotosid nii printimiseks kui veebikeskkonda. Foto esitlus jagatakse ekraanil sRGB ja Adobe RGB värviruumide vahel pooleks.

 

Professionaalsele monitorile kohaselt antakse komplektiga kaasa ekraanivarjuk mis on kõrvaldab ekraani pinnalt peegeldused ja ümbritseva valguse liigse mõju. 
Nii videovoo, kui andmevoo edastamiseks on kasutusele võetud uusim USB-C liides.


NB! Pakume professionaalsusel ja viieteist aastasel kogemusel põhinevat monitoride kalibreerimise teenust. 
Kõiki meie poolt pakutavaid monitore on võimalik osta koos kohaletoomise, pigalduse ning kalibreerimise teenusega.
 


Tehniline Spetsifikatsioon
LCD paneelitüüp | IPS 
Taustavalgustus | LED 
Kontrast  | 1000 : 1
99% Adobe RGB, 100% sRGB, 97% DCI-P3
LCD paneeli värvisügavus | 10 bit
Resolutsioon | 1920 X 120 dpi
Reaktsiooniaeg (GtG) |  5ms
Sisemine värvitabel riistvaraliseks kalibreerimiseks (LUT) | 14 bit
Värvirežiimid  | Adobe RGB/ sRGB /  Rec 709/ DCI-P3 / B&W /  Darkroom/ DICOM /Calibration 1 /Calibration 2 / Calibration 3 / Custom 1 / Custom 2
Liidesed | Display Port, DVI-DL, HDMI, USB 3.0 hub,