Sublimatsiooniprinter DNP DS820

Tootekood: EX21105


2144.52 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Võimaluste rohke kaasaskantav professionaalne fotoprinter
Termosublimatsioon trükitehnoloogia
Legendaarne töökindlus
Kõrgendatud optiline tihedus
Neli erinevat pinnaviimistlust
Panoraamfotode printimine

 

DS-820 on laiade võimalustega fotoprinter mida fotograaf või fotostuudio võiks üritustel kasutamiseks soetada. Tegemist on ideaalse töövahendiga mis võimaldab kliendile laialdaselt lisaväärtust pakkuda.

Printeri ülalpidamiskulud on väga madalad konkureerides edukalt märglaboriga. Arvestades aga printeri kompaktsust, kerget kaalu (13,6 kg), kiirust, pakutavate toodete valikut ning legendaarset töökindlust siis võib igaüks ise järeldused teha.
Printer sobitub perfektselt fotostuudiosse pakkudes võimalust kiiresti kliente teenindada. Fotograaf kontrollib kogu tööprotsessi ise garanteerides parima kvaliteedi koos kiirusega.

DS-820 fotoprinteri tõeline võlu tärkab aga kõikvõimalikel üritustel kus fotograafid saavad reaalajas erinevaid fotoprindi tooteid pakkuda.
 

Printeri kasutamine ei nõua mingeid keerulisi teadmisi. Lihtne tööprotsess loob mugava ja stressivaba kasutuse nii Photoshopist kui Lightroomist.
Spetsiaalselt üritustel kasutamiseks on DNP töötanud välja lisavarustusena SnapLab mooduli mis kinnitatakse printerile võimaldades printida otse kõikvõimalikelt mälukaartidelt, kaameratest ning mobiiltelefonidest. Snaplab-ga muutub DS-820 fotoprinter portatiivseks fotolaboriks pakkudes üritustel osalejatele oma fotosid kiirelt ja mugavalt printida.
 

Võrreldes teiste mudelitega eristub DS-820 täiustatud trükikvaliteedi, uue paberi valiku ning juurde lisatud paberiformaatide poolest.
DS-820 printer prindib kahele erikvaliteediga meediale. Standard fotopaberile pakutakse juurde veel Pure Premium Digital Grade fotopaberit mille prindikvaliteet on klassi võrra kõrgem. Paberi kolorimeetrilised näitajad on võrreldes standard fotopaberiga kõrgemad. Kõrgendatud densiteedid võimaldavad paremat kontrasti koos avarama värviruumiga. Täiustatud paberiläige muudab fotod veelgi kaunimaks. Valida saab nelja erineva pinnaviimistluse vahel. Standard läikiv ja matt viimistlus, luster ning preemium matt (fine matte).
Lisaks tavaformaatides fotodele prindib DS-820 kuni 20x80 cm panoraami. Kokku saab valida kuni kümne erineva formaadi vahel.
 

Tehniline spetsifikatsioon
Trükitehnoloogia | Termosublimatsiooni ülekanne
Resolutsioon | 300 x 600 dpi
Neli erinevat pinnaviimistlust (matt, preemium matt, läikiv ja luster)
Kaal | 14 kg
Pindala | 0,12 m²
Prindiformaadid | 10 x 20 cm, 13 x 20 cm, 15 x 20 cm , 20 x 25 cm, 20 x 30 cm , 20 x 20 cm,  20 x 55 cm, 20 x 80 cm, 15 x 21cm, 21 x 29,7cm
Liides | USB 2.0
Operatsioonisüsteemid | PC, MAC

Soovi korral pakume meie poolset transporti, paigaldust, seadistust, kasutajakoolitust ning esmast värvihalduse teenust. Lisaks anname kaasa aastatega omandatud väärtuslikku oskusteavet.