Kolorimeeter i1 Display Pro

Tootekood: EODIS3


234.00 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Professionaalne kolorimeeter monitoride ja projektorite kalibreerimiseks värvikriitilistesse töökeskkondadesse.

Trükitööstuse ja fotograafia professionaalide seas De Facto standardina kasutuses olev kolorimeeter mis annab väga täpsed mõõtmistulemused koos tulemuslike icc profiilidega.

 

Tegemist on uue põlvkonna mõõteseadmega mis tagab väga täpsed mõõtmistulemused kaasaegsete avara värvigamutiga ning led taustavalgustusega kuvaritel. Kolorimeeter kasutab kaasajastatud filtrite süsteemi mis koostöös i1Profiler tarkvaraga mõõdab kõikvõimalikele monitoridele, projektoritele ja viimase uuendusena isegi mobiilsetele seadmetele täpsed icc profiilid.

Kalibreerimise tarkvara võimaldab valida vastavalt tööprotsessidele ülispetsiifillisi seadistusi. Samas on programmi ka eel-integreeritud kõik trüki- ja fototööstuse standardid muutes monitori kalibreerimisprotsessi lihtsaks.  Lisaks enamus videotööstuses rakendatavad standardid.

 

i1 Display Pro mõõdab vajadusel aktiivselt ruumi muutuvat valgust ning kompenseerib vastavalt monitori profiili. Samuti on kolorimeetril ekraani peegelduste tuvastamise algoritm.

 


Täpselt kalibreeritud monitor on värvihalduses esmane praktiline tegevus mis on iga fotograafi, trükkali või arvutigrrafiku kohustus.

Monitor on aken digitaalsesse värvimaailma. Küsimus on kas see aken on usaldusväärne või hoopis moonutab värve mida töötleme.
Kolorimeetriliselt korrektne monitor annab fotograafile kindluse oma töö kvaliteedis, kiirendab olulisel määral teostatavatele korrektsioonidele kuluvat aega, lihtsustab koostööd partneritega ning aitab saada rohkem rahulolevaid kliente.


Kolorimeeter mis on välja töötatud pidades silmas professionaalide vajadusi


Toetab kõiki monitoride ja LCD paneelide tüüpe (LED, Plasma, RG Phosphor, OLED and Wide Gamut)


Tele- ja videostandardite tugi (NTSC, PAL SECAM, Rec. 709, Rec. 2020 and DCI-P3)


Videoprojektorite kalibreerimine


Mobiilsete seadmete ekraanide kalibreerimine (Apple® iOS, Android®)


Basic režiim ja ADC (Automatic Display Control) tugi võimaldab tavakasutajale lihtsustatud ja automatiseeritud kalibreerimisprotsessi


Ülikiire mõõtmine (5 korda kiiremini võrreldes eelmise mudeliga)


Väga lai kasutaja menüü spetsiifiliste vaikeseadete määramiseks i1Profiler programmis


Mitme monitori sünkroniseerimine


Kalibreerimisjärgne raport annab täpse ülevaate kalibreerimistulemustest


Monitori kalibreeringu valideerimine (ColorChecker 24, SWOP, Gracol, Fogra)

 

Kui sul on küsimusi värvihalduse või monitori kalibreerimise teemadel siis võta meiega julgelt ühendust.