Suureformaadiline printer EPSON SureColor SC-T3400 Eripakkumine

Tootekood: C11CF85301A0


2128.90 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Sellele printerile kehtib hetkel eripakkumine!

Tasuta kaasa terve lisakomplekt tinte, rullpaber, transport, meiepoolne paigaldus koos tööjaamadesse ühendamisega, kasutaja koolitus ja kaks aastat on-site garantiid. 
 
Soodne ja kompaktne printer spetsiaalselt CAD- ja GIS tehniliste jooniste või plakatite printimiseks trükilaiusega kuni 61 cm.


SC-T3400 töötati välja tagamaks täpsust, kiirust ning vastupidavust.

Arvestades printeri hinda, funktsionaalsust, madalat omakulu, trükikvaliteeti, kiirust ja vastupidavust, pakub SC-T3400 sarnaselt kõigile teistele Epsoni T-seeria printeritele parimat hinna-kvaliteedi suhet.

Kõrge trükikvaliteedi ja kiiruse tagab Epsoni PrecisionCore™ trükipea. 800 düüsi iga värvi kohta ja 2400 X 1200 dpi resolutsioon annavad tulemuseks terava, detailne A1-joonise vaid 24 sekundiga.

Kõigis TX400-seeria printerites saab kasutada mahukaid, 170mm diameetriga paberirulle, mis kestavad kaua ja mille ruutmeetri hind on madal.

Epson T-seeria printerid on tänu disainile ja funktsionaalsusele pälvinud Red Dot 2019 auhinna.


Ultrachrome® XD2 tinditehnoloogia

Epson arendas tehnilistele printerite jaoks uue, Ultrachrome® XD2 tinditehnoloogia. Tindi- ja PrecisionCore™ trükipea koostöös on tulemuseks teravate, kontrastsete joontega prindid, mis on vee- ja määrdumiskindlad, seda isegi katmata paberil.

Vee baasil pigmenttindid on keskkonnasõbralikud ja printer kasutab 350ml tindipadruneid.


Töökindlus ja vastupidavus

Väliselt maitsekas disain peidab endas robustse konstruktsiooniga tehnoloogiat, tagades kõrge töökindluse. Printeri tähtsamad sõlmed, sealhulgas trükipea, on tehtud tolmukindlaks. Trükipea kasutab automaatset reaalajas toimivat düüside kontrollimise tehnoloogiat NVT (Nozzle Verification Technology).


Silmapaistev funktsionaalsus

Printer vahetab automaatselt leht- ja rullpaberi vahel ja printeris saab kasutada 2- ja 3-tollise südamikuga rullpaberid.

Servadeta printimine (254 mm, 300 mm, 330 mm, 406 mm, 432 mm, 515 mm, 594 mm, 610 mm).

4,3-tolline värviline puutetundlik LCD-ekraan on intuitiivse ja loogilise menüüga.

WIFI-, USB- ja LAN-liidesed tagavad kiire ühendamise kõikide erinevate töökeskkondadega ning seadmetega.

WIFI Direct loob otseühenduse nutiseadmetest printimiseks. Lisaks on printeril olemas ka Apple AirPrint tugi.

Komplekt sisaldab ratastega printeri alust.

 

Sobivaima printeri leidmiseks võtke meiega ühendust.  Pakume suureformaadiliste printerite alal professionaalset oskusteavet.


surecolor-sc-t3400-wireless-printer-with-stand--datasheet.pdf