Värvikaart X-Rite ColorChecker Passport

Tootekood: MSCCPP


100.32 €
Kogus
 
1
 
Lisa ostukorvi

Värvikaart mis peab olema igal fotograafil kes soovib kõrgemat kolorimeetrilist täpsust ning hoida pilditöötlusele kuluvat aega kokku. 
ColorChecker Passport Photo värvikaart on lühidalt vähendatud suurusega ja täiustatud ColorChecker Classic modifikatsioon. Kõrvale põikena peab mainima, et ColorChecker Classic on juba 40 aastat enim kasutatav värvikaart fotograafias, kinos, televisioonis jne. 
Nutikalt edasi arendatud taskusse mahtuv ColorChecker Passport Photo pakub kõiki samasid võimalusi ning lisaks veel uuendusi, mugavust ja paremat vastupidavust. 
Ühtsesse lahtikäivasse korpusesse on mahutatud kolm erinevat testkaarti. ColorChecker Classic, valge balansi kaart ja Lightroomi HSL tööriista silmas pidades kreatiivsete korrektsioonide kaart.
ColorChecker kaardi muudavad unikaalseks teadlaste poolt hoolikalt välja töötatud värvipigmendid mida Classicus kasutatakse.  
Pigmendid on erilised sellepoolest, et need on metamerismi vabad. See tähendab, et nii inimese silm, kui erinevad seadmed tajuvad kaardil olevaid värve erinevates valgusoludes võimalikult sarnaselt.